НБА: Нова загуба за ЛеБрон Джеймс, ДеРоузън блести за Чикаго Булс (резултати)

1272 0

Чикаго Булс успя да надделее над ЛА Лейкърс с 115:110 в мач от редовния сезон на НБА, който се изигра през изминалата нощ в "Юнайтед Център" в Чикаго пред над 20 000 фенове.

"Биковете" спечелиха първата четвърт с 28:22, но отстъпиха в следващите две и губеха в резултата с 83:84 12 минути преди края на срещата. В заключителните минути обаче, те успяха да осъществят обрат и да постигнат ценен успех у дома си, който ги изкачи до второто място в Източната конференция.

ДеМар ДеРоузън бе с основна заслуга за победата на Булс, след като наниза 38 точки и добави 4 борби и 6 асистенции. Звездата на Лейкърс ЛеБрон Джеймс завърши с дабъл-дабъл - 31 точки, 14 борби и 6 асистенции!