НБА: Драма в Лос Анджелис - само 1 точка раздели Лейкърс и Мемфис Гризлис (ВИДЕО)

1357 0

Отборът на ЛА Лейкърс победи Мемфис Гризлис със 122:121 в драматичен мач от редовния сезон на НБА, който се изигра пред 18 997 зрители в зала "Crypto.com Arena" в Лос Анджелис.

Гостите владееха инициативата през по-голямата част от срещата и влязоха в последната четвърт с аванс от 9 точки. Мемфис дори водеше със 120:119 седем секунди преди края, но допусна обрат и в крайна сметка си тръгна с празни ръце.

Най-резултатни за домакините бяха звездите Ръсел Уестбрук и ЛеБрон Джеймс, които се отчетоха с 29 и 23 точки, съответно. Джа Морант от "гризлитата" пък записа 22 пункта.

*Лейкърс е на 13-то място в Западната конференция с баланс 21:25, а Мемфис остава на втора позиция (след Денвър Нъгетс) с 31 победи и 14 загуби.