Известен испанец се завръща в Реал


Известен испанец се завръща в Реал
Снимка: Gulliver/Getty Images

1141 0

36-годишният испанец Серхио Родригес се завръща в Реал Мадрид, където се подвизаваше между 2010-а и 2016-а. Именитият национал е постигнал договорка с "кралския клуб", като новият му контракт ще обхваща новия сезон - изтича на 30 юли 2023 година.

Баскетболистът за последно игра за италианския Армани Олимпия Милано, но сега отново ще играе за "белия балет", с който спечели куп трофеи при миналия си период.

Става въпрос за три шампионски титли на Испания, три трофея от турнира за Купата на страната и три Суперкупи. Междувременно спечели и Евролигата през 2015 година. Той спечели отново най-оспорвания европейски клубен турнир през 2019 г. с екипа на ЦСКА Москва.

Вижте най-актуалните новини от света на баскетбола!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички