България - Белгия по ТВ: Къде да гледаме мача от Евробаскет 2022?

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

3188 0

Националният отбор по баскетбол на България излиза за последния си мач от груповата фаза на Евробаскет 2022, а противник на тима на Росен Барчовски е Белгия!

До момента "лъвовете" записаха три загуби и една победа:

България 87:114 Испания

България 87:101 Турция

България 81:91 Черна гора

България 92:80 Грузия

Националният ни отбор заема 5-то място във временното класиране в Група "А" и при успех срещу Белгия днес, ще се класира за 1/8-финалите на Европейското първенство!

Двубоят ще стартира в 17:15 ч. българско време и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "БНТ 3". Ако нямате възможност да го гледате, следете развоя на мача България - Белгия НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!