3 от 3 за Лос Анджелис Лейкърс, но от загуби... (ВИДЕО + резултати от НБА)

1360 0

Отборът на Лос Анджелис Лейкърс допусна трета поредна загуба в редовния сезон на НБА, като този път отстъпи при гостуването си на Денвър Нъгетс с 37 точки разлика - 96:113!

ЛА Лейкърс не успя да спечели нито една четвърт, а още на полувремето изоставаше с 13 точки от съперника си. Най-резултатен в мача бе Нашот Хайленд (Денвър), който се отчете с дабъл-дабъл - 27 точки, 10 борби и 2 асистенции.

Никола Йокич (Денвър) пък отбеляза трипъл-дабъл - 17 точки, 12 борби и 13 асистенции! ЛеБрон Джеймс бе №1 за своя отбор и вкара 25 точки, добавяйки  9 борби и 2 асистенции.