НБА: Янис Адетокунбо се разбесня и подчини Голдън Стейт с трипъл-дабъл (ВИДЕО)

4009 0

Отборът на Голдън Стейт Уориърс допусна втора поредна и общо четвърта загуба в последните си пет мача от редовния сезон в НБА!

Доскорошният лидер в Западната конференция отстъпи на Милуоки Бъкс с 99:118 в мач, който се игра пред 17 848 души в зала "Fiserv Forum" в Милуоки. Двубоят бе загубен още в първите две четвъртини, в които домакините натрупаха аванс от цели 39 точки!

След почивката Голдън Стейт стопи част от разликата, но не успя да стори нищо повече. Най-резултатен на паркета бе Янис Адетокунбо, който записа трипъл-дабъл - 30 точки, 12 борби и 11 асистенции. Стеф Къри бе далеч от най-доброто си ниво и вкара едва 12 точки (8 борби и 4 асистенции).