7140 0

Кристиано Роналдо си спомня с радост датата 26-и декември, след като на днешния ден в миналото реализира едно от феноменалните си попадения в легендарната кариера.

Португалецът се превърна в легенда при първия си период

Като играч на Манчестър Юнайтед - португалецът бе сред героите за колоса при шампионатно гостуване на Съндърланд. Срещата се провежда на легендарния "Боксинг дей" през 2007-а година.

Какво стори португалецът преди 15 години

Тогава сред героите в състава на сър Алекс Фъргюсън са още Рууни и Саха през първото полувреме, а французинът реализира и след почивката един гол за крайното 4:0. Роналдо обаче попадна най-вече под светлината на прожекторите с изумителното си попадение от над 20 метра.

Той се нагърби с изпълнението на свободен удар и топката се озова в горния ляв ъгъл на Крейг Гордън. Тогава Роналдо реализира 12-ия си гол през кампанията.

Ето къде да гледате тази вечер НА ЖИВО съперничеството между Роналдо и Бензема в Саудитска Арабия!

Още: Кристиано Роналдо изненада сина на Марсело със специален подарък за Коледа (СНИМКА)

Разкритие! Лука Модрид се събира с Роналдо, Ал Насър позлатява хърватина с умопомрачителна заплата