Програмата на Олимпийските игри в Токио - ден №7 (30.07 - петък)


Програмата на Олимпийските игри в Токио - ден №7 (30.07 - петък)
Снимка: Getty Images

1277 0

Олимпийските игри в Токио продължават с пълна сила! Eто и програмата за Ден №7 от старта на големия форум в Япония:

01:45 - 04:25 Гребане

Мъже, финал C

Жени, финал C

Мъже, финал B

Жени, финал B

Мъже, финал A

Жени, финал A

03:00 - 09:30 Стрелба

Жени, кваликифации, 25 м

Жени, тренировка, 50 м

Жени, финал, 25 м

03:00 - 13:00 Ръгби

03:00 - 14:30 Лека атлетика

Жени, квалификации 100 метра

Мъже, квалификации висок скок

Мъже, 3000м серии

Мъже, квалификации хвърляне на диск

Жени, серии на 800 метра

Мъже, серии 400 метра с препятствия

Жени, 100 метра серии

Жени, 5000 метра серии

Жени, квалификации троен скок

Жени, квалификации тласкане на гюле 

Смесено, серии 4 х 400 метра 

Мъже, финал на 10 000 метра

03:00 - 13:00 Бадминтон

03:00 - 15:30 Хандбал

Мъже, предварителен кръг, група A

Мъже, предварителен кръг, круга B

03:00 - 16:00 Плажен волейбол

03:00 - 15:45 Волейбол

Мъже, предварителен кръг, група A

Мъже, предварителен кръг, група B

03:30 - 10:45 Стрелба с лък

Индивидуално, жени, 1/8-финал

Индивидуално жени, 1/4-финал

Индивидуално, жени, 1/2-финал

Индивидуално, жени, финал

03:30 - 15:15 Хокей на трева

04:00 - 05:50 BMX Състезания

Жени, полуфинал

Мъже, полуфинал

Жени, финал

Мъже, финал

04:00 - 13:30 Фехтовка

Мъже, 1/8-финали

Мъже, четвъртфинал

Мъже, полуфинал

Мъже, финал

04:00 - 15:00 Баскетбол

Предварителен кръг, група B

Предварителен кръг, група C

04:30 - 15:15 Плуване

Мъже, бътерфлай 100 м, полуфинал

Мъже, бекстроук, 200 м, финал

Жени, свободен стил, 100 м, финал

Мъже, свободен стил 50 м, серии

Жени, свободен стил 50 м, серии

Мъже, 1500 м свободен стил, серии

Жени, щафета 4х100 метра, серии

05:00 - 14:30 Джудо

Мъже, 100+ килограма, 1/32

Жени, 78+ килорама, 1/32

Мъже, 100+ килограма, 1/16

Жени, 78+ килорама, 1/16

Мъже, 100+ килограма, 1/4

Жени, 78+ килорама, 1/4

Мъже, 100+ килограма, полуфинали

Жени, 78+ килорама, полуфинали

05:00 - 15:54 Бокс

Жени, лека категория, предварителен кръг

Жени, 64-69 кг., четвъртфинал

Мъже, 63-69 кг., четвъртфинал

Мъже, тежка категория, четвъртфинал

Жени, лека категория, предварителен кръг

06:05 - 10:00 Ветроходство

Мъже, индивидуално

Жени, индивидуално

Мъже, двойки

07:00 - 08:50 Скокове на батут

Жени, квалификации

Жени, финал

08:00 - 10:00 Кану слалом

Мъже, полуфинал

Мъже, финал

08:00 - 13:50 Водна топка

Жени, предварителен кръг, група A

Жени, предварителен кръг, група B

09:00 - Скокове във вода

Жени, 3 м скокове

11:00 - 16:00 Футбол

Жени, четвъртфинали 

14:00 - 15:00 Тенис на маса

Мъже, мач за бронза

Мъже, мач за златото

Етикети:
Sportlive.bg

Още по темата


Timeout


виж всички
Реклама

Избрано от Из архива


Ще умра, но няма да допусна гол

Историята на вратаря Сергей Перхун е една от най-трагичните в новата история на руския футбол. Украинският...

Реклама

Най-четени новини


виж всички