Програмата на Олимпийските игри в Токио - ден №11 (03.08. - вторник)


Програмата на Олимпийските игри в Токио - ден №11 (03.08. - вторник)
Снимка: Getty Images

1814 0

Олимпийските игри в Токио бяха преполовени и вече навлязохме в последната седмица от най-престижното спортно събитие. Време е за ден номер 11 (03.08 - вторник), а ето и кои спортни състезания ще се проведат тогава, както и по кое време ще са те:

03:00 - 17:30 Плажен волейбол

3:00 Жени - 1/4-финали

4:00 Жени - 1/4-финал

15:00 Жени - 1/4-финал

16:00 Жени - 1/4-финал

03:00 - 18:00 Лека атлетика

3:00 Мъже - троен скок - квалификации, 1500 метра серии, Жени - хвърляне на копие - квалификации, 1500 метра - мъже - серии, 400 метра - жени серии

4:50 - финал дълъг скок - жени, 200 метра - мъже серии, 400 метра с препятствия - финал мъже, 110 метра с препятствия - мъже серии, 5000 метра мъже - серии,

14:35 жени - хвърляне на чук - финал, тласкане на гюле - квалификации, 200 метра мъже полуфинали

15:25 800 метра жени финал

15:50 200 метра жени финал 

03:00 - 18:00 Волейбол

3:00 Мъже - 1/4-финал

7:00 Мъже - 1/4-финал

11:00 Мъже - 1/4-финал

15:30 Мъже - 1/4-финал

03:30 - 11:00 Кану спринт

3:30 Каяк жени 200 метра - полуфинали, финал В, финал А (Станилия Стаменова), Мъже - 1000 метра кану двойки - полуфинали, финали А и В, 1000 метра - каяк - полуфинали, финал А и В, Жени каяк двойки - 500 метра полуфинали, Жени каяк двойки - 500 метра финал А и В

03:30 - 18:00 Хандбал

3:30 Мъже - четвъртфинал

7:15 Мъже - четвъртфинал

11:00 Мъже - четвъртфинал

14:45 Мъже - четвъртфинал

04:00 - 16:00 Тенис на маса

4:00 Мъже и Жени - отборно - 1/4-финали

8:30 Мъже и Жени - отборно - 1/4-финали

13:30 Жени - отборно полуфинал

04:00 - 17:30 Баскетбол

4:00 Мъже - 1/4-финал

7:40 Мъже - 1/4-финал

11:20 Мъже - 1/4-финал

15:00 Мъже - 1/4-финал

04:30 - 15:00 Хокей на трева

4:30 Мъже - полуфинал

13:00 Мъже - полуфинал

05:00 - 15:00 Бокс

5:00 Мъже - кат. до 52 кг 1/4-финали, до 57 кг - полуфинали, до 63 кг - 1/4-финали, до 91 кг - полуфинал, жени - кат. до 60 кг - 1/4-финали, жени кат. до 57 кг, до 60 кг - 1/4-финали, мъже до 52 кг - 1/4-финали, до 57 кг - полуфинал, до 63 кг - 1/4-финали, до 91 кг - полуфинал, 69 кг - финал

05:00 - 16:00 Борба

5:00 Мъже - класически стил до 77 кг, до 97 кг - финали, Жени - свободен стил 68 кг - репешажи и финали, мъже - свободен стил кат. до 67 кг, кат. до 87 кг - полуфинали, жени свободен стил - до 62 кг - 1/8-финали, 1/4-финали (Тайбе Юсеин)

08:00 - 16:00 Водна топка

8:00 Жени - 1/4-финал

9:30 Жени - 1/4-финал

12:20 Жени - 1/4-финал

13:50 Жени - 1/4-финал

08:33 - 11:33 Ветроходство

8:33 - финали в различните гонки

09:30 - 14:00 Колоездене на писта

9:30 Жени - отборно преследване - серии и финали, Мъже - отборен спринт - квалификации и финали, Мъже - отборно преследване - серии

11:00 - 14:00 Спортна гимнастика

11:00 Мъже - успоредка - финал 

11:48 Жени - греда - финал

12:37 Мъже - висилка - финал

11:00 - 15:00 Скално катерене

11:00 - Мъже квалификации

12:00 - 18:00 Бейзбол

13:00 Репешажи - първи кръг

13:30 - 17:00 Синхронно плуване

 

Етикети:
Sportlive.bg

Още по темата


Timeout


виж всички
Реклама

Избрано от Из архива


Ще умра, но няма да допусна гол

Историята на вратаря Сергей Перхун е една от най-трагичните в новата история на руския футбол. Украинският...

Реклама

Най-четени новини


виж всички