Без изненади в тенис турнира при мъжете на Олимпийските игри

Снимка: Clive Brunskill/Getty Images

1451 0

Новак Джокович се класира за осминафиналите на олимпийския тенис турнир на Игрите в Токио. Сръбската звезда не срещна трудности срещу германеца Ян-Ленард Щруф и спечели за 76 минути игра с 6:4, 6:3.

Негов съперник в 1/8-финалите ще е Алехандро Давидович Фокина, котйо спечели срещата си с Джон Милман с 6:4, 6:7, 6:3. Вторият в основната схема Даниил Медведев също нямаше проблеми да продължи напред, като спечели срещата си с индиеца Сумит Нагал с 6:2, 6:1.

Александър Зверев също продължи след лек мач. Германецът спечели двубоя си срещу представителя на Колумбия Даниел Галан с резултат 6:2, 6:2 и продължава да няма загубен сет на турнира.

Вижте и радостта на австралийски треньор по плуване, която стана хит в социалните мрежи.