Как реагираха в Арсенал, когато Варди ги остави с пръст в уста?


Как реагираха в Арсенал, когато Варди ги остави с пръст в уста?
Снимка: Getty Images/Guliver

1052 0

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер не е разочарован от решението на Джейми Варди да остане в Лестър Сити, вместо да премине в неговия клуб.

"Артилеристите" бяха готови да активират клаузата за откупуване на Джейми Варди за 20 млн. паунда, но голмайсторът на Премиършип за миналия сезон предпочете да продължи да носи фланелката на "лисиците".

АРСЕНАЛ ИМА РЕЗЕРВЕН ХОД, АКО ВАРДИ ОТКАЖЕ

"Щом Лестър прави такова съобщение, то изглежда Варди ще остане в този клуб. Да, този играч ни беше интересен, но нищо повече. Той реши да не сменя обстановката и ние му желаем успех.

Джейми късно се реализира и премина в Лестър от скромния Флийтууд Таун, но съумя да постигне успех. Сега е на 29 години и предпочита да остане в Лестър. Това решение трябва да се уважава", обяви Венгер.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Златната мина на ЦСКА: Как героят за Купата удвои цената си с два хода?

"Мрежа от детайли" е рубрика на Sportlive.bg, в която разглеждаме интересни щрихи и взаимовръзки от българския...

Най-четени новини

виж всички