Исмаил Иса: Чест е за мен да играя за България, но второто полувреме играхме зле

2966 0

Нападателят Исмаил Иса дебютира за националния отбор на България с гол още в 3'. Попадението му обаче не донесе успех на "лъвовете", които бяха надиграни от Чехия с 2:1 в Прага в квалификация за Евро 2020.

"Добре се чувствах днес. Чест е за мен да играя за националния отбор. Първото полувреме играхме добре, но през второто полувреме дадохме инициативата на чехите и нещата им се получиха.

Хубаво е, че вкарахме рано, но като гост се играе тежко. Не сме се дръпнали назад, не искахме да играем в нашата половина, но чехите ни натиснаха. Надявам се срещу Косово да е различно."