Треньорът на Лудогорец критичен: Не е нормално да не играем като отбор

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1649 0

Наставникът на Лудогорец Анте Шимунджа коментира представянето на своите играчи в контролната среща с австрийския Волфсбергер, завършила при резултат 3:3. Шимунджа отчете, че тимът му не е играл добре през първата част, като отчете, че играчите трябва да играят като отбор.

"Видях добри и лоши неща. Искаме да печелим всеки мач, но през първото полувреме не работихме през цялото време като отбор и в резултат на това допуснахме попадения. През второто полувреме играхме по-добре и имахме много положения да реализираме", започна наставникът.

"Трябваше да бъдем агресивни. Не е нормално да не играем по начина, по който искаме. Трябва да вярваме, че ще действаме като тим и тогава нашата класа също ще изпъкне, но се нуждаем от време.

Това е много труден процес - да решиш кои играчи да стартират. Имаме още четири двубоя, в които трябва да изчистим това. Всеки ще получи необходимите минути, за да може да опита да намери своя път към стартовия състав", завърши Шимунджа.