Треньорът на Базел: Лудогорец е много ефективен отбор

Снимка: БГНЕС

3821 0

Старши треньорът на Базел Урс Фишер заяви , че Лудогорец е много ефективен отбор в атака, след равенството 1:1 на "Санкт Якоб Парк" в среща от първия кръг на група "А" на Шампионската лига.

"Лудогорец не можеше да бъде по-ефективен. Те реализираха при единственото си положение. Смятам, че контролирахме срещата през всичките 90 минути, но направихме една грешка и бяхме наказани, което можеше да се очаква в такъв международен мач.

Нещастна грешка коства победата на Лудогорец в Шампионска лига (ВИДЕО)

Отборът на гостите игра много компактно. Ние имахме добри атаки, но не бяхме концентрирни в завършващата фаза. Не можем да очакваме, че в мачовете от Шампионската лига ще създаваме по десет положения.

Затова трябваше да действаме по-точно и по-спокойно пред вратата на съперника и да се възползваме по-добре от малкото възможности.

"За мен позитивното е реакцията ни след почивката, когато сериозно ги натиснахме и успяхме да стигнем до гол.