"Стъпили сме здраво на земята, за да спечелим най-важната титла", категоричен е Педро Нареси

Снимка: ludogorets.com

1776 0

Бразилският полузащитник Педро Нареси изрази задоволството си от третата Купа на България, която Лудогорец спечели в сряда след успех над ЦСКА 1948 с 3:1.

Той бе цитиран от изданието в родината му futebolatino.lance.com.br, като 25-годишният играч подчерта, че триумфът по време на първия му финал в България е предизвикало страхотно усещане, а впоследствие не пропусна да коментира и борбата за титлата с ЦСКА.

Мнението на Нареси

"Много съм щастлив - усещането бе уникално след трофея, който спечелих още с първия си финал тук. Триумфът бе още по-сладък, тъй като дълго време клубът не бе печелил този турнир. Трофеят е това, което бележи нашата кариера и оставя името ни в историята.

Това ни дава още повече увереност в борбата за титлата. Имаме още три важни мача. Това е най-важната титла по време на сезона за нас, защото това ни осигурява място в Шампионска лига. На прав път сме, стъпили сме здраво на земята, за да спечелим още една титла", категоричен е Нареси.

Вижте колко повече фенове от очакванията е имало на финала между ЦСКА 1948 и Лудогорец!