Пирин Благоевград - Лудогорец по ТВ: Къде да гледаме двубоя от Първа лига?

Снимка: Ivan Ivanov / LAP.bg

1392 0

В неделната вечер Пирин приема Лудогорец в Благоевград, а срещата им е част от 28-ия кръг на Първа лига. Това ще бъде седмо гостуване на разградчани, като до този момент са безгрешни с шест победи.

Лудогорец не среща проблеми като гост

Впечатляващи остават двата успеха на "Хювефарма Арена", които Пирин постигна при две от последните си три гостувания. Възпитаниците на Дерменджиев сложиха край на тази негативна серия през есента с 4:0 у дома.

Сега Лудогорец ще опита да нанесе първа загуба на Пирин след повече от месец. Играчите на Бабич дори имат теоретичен шанс да са в средата на класирането, но голямата цел остава оцеляването.

Къде да гледаме мача

Срещата на Пирин - Лудогорец е насрочена за 20:15 часа и ще бъде предавана пряко в ефира на "Диема Спорт". По същото време всичко най-интересно от срещата ще може да проследите НА ЖИВО и със SportLive.bg!

Още: Малка "синя" утеха: Левски U14 спечели първия 1/2-финал с Лудогорец U14 за Купата на БФС (ВИДЕО)

Пьотровски: Ранният ни гол обърка плана на Левски, загубата на ЦСКА е предимство за нас

След викове на полувремето в Разград: Николай Костов се уплашил от жълти картони и дали ще има отбор за мача с ЦСКА