Пауло Аутори посочи какво липсва на Лудогорец

Снимка: Официален сайт на Лудогорец

3588 0

Наставникът на Лудогорец Пауло Аутори посочи какво липсва на тима и защо не успява да си реши мачовете по-рано. Разградани постигнаха трудна победа след обрат срещу Верея с 2:1 в двубой от 8-ия кръг на Първа лига.

"Трябваше да си решим мача още през първото полувреме, не бяхме сериозни, вкараха ни гол и ни липсваше ефективност във финалната фаза. Трябва да се научим да сме ефективни, особено за мачовете за Европа. Време е да се поучим.

Относно противника, аз гледам моя отбор. Искам да ги поздравя и да им пожелая успех в първенството, но ние трябва да сме по-ефективни. Няма отбор, който да е конкурентен без да е ефективен. Създаваме положения, защото играем добре. През първата част имахме поне 4-5, но не успяхме да ги реализираме", сподели бразилският специалист след двубоя.