"Парите на терена нямат значение": Фенове на Шамрок запяха срещу Лудогорец

2071 0

След 30 минути игра на стадион "Талахт" в Дъблин отборът на Шамрок Роувърс води с 1:0 на българския шампион Лудогорец в мач-реванш от втория квалификационен кръг в Шампионска лига. В общия резултат "орлите" запазват преднина от 1:3 след класическата победа в първия мач в Разград.

Играчите на Шамрок обаче тотално надиграват възпитаниците на Анте Шимунджа в първите 30 минути, като изпуснаха още няколко положения за гол. Феновете по трибуните също изиграха своята роля за вдъхновеното представяне на любимците си.

В един момент от мача феновете на Шамрок запяха любопитна песен, която бе насочена към Лудогорец. "Парите на терена нямат значение", гласяха скандиранията на феновете на Шамрок, визирайки колосалната разлика в цените на двата отбора.

Според специализирания портал Transfermarkt играчите на Шамрок струват общо 2,73 млн. евро, докато тези на Лудогорец са оценявани на малко над 30 милиона евро.

Следете мача Шамрок - Лудогорец в Шампионска лига ТУК!