Отново Никола Попов ще свири Лудогорец - ЦСКА

1433 0

Международният съдия Никола Попов отново ще ръководи мач между Лудогорец и ЦСКА в Първа лига. Негови помощници ще бъдат Веселин Мишев и Георги Тодоров.

Той свири последния двубой между "армейците" и разградчани. На 9 май миналата година срещата на "Българска армия" завърши при нулево равенство. В 88-ата минута Александър Барт от "орлитeЧ получи червен картон, а съдията даде осем минути продължение, заради множеството спирания на играта.

Пламен Марков: Мачът с Лудогорец ще ни върне в битката за върха

Този сезон Попов вече свири две домакинства на ЦСКА. Той ръководи първия мач на отбора в Първа лига - спечелен с 2:0 срещу "Славия". В петия кръг при същия рефер "червените" стигнаха до труден до 2:0 срещу "Локомотив" (Горна Оряховица).

Лудогорец приема ЦСКА в събота в 15.00 часа. Шампионите са втори с 28 точки, като отстъпват само по голова разлика на Левски, но са с мач по-малко. "Армейците" са четвърти с 21 пункта.