Лудогорец вдига Моци и Минев за "Левски"


Лудогорец вдига Моци и Минев за "Левски"
Снимка: Официален сайт на Лудогорец

865 0

Задача №1 пред Лудогорец е да изправи на крака лидерите Козмин Моци и Йордан Минев за дербито с Левски в събота.

Румънецът отпадна за мача с Черно море в последния момент, след като е бил повален от грип. Той почти сигурно ще бъде на линия за сблъсъка в София, който е много важен за разградчани. Видя се, че в отсъствието на Моци няма лидер, който може да поеме отговорност в центъра на защитата, пише "Меридиан мач".

Много по-несигурно е състоянието на национала Йордан Минев. Той бе изваден още в седмата минута на мача с Ботев заради болки в гърдите. След това се оказа, че той има проблеми с белите дробове и оттогава се лекува.

В Разград обаче ще направят всичко възможно да го възстановят за големия сблъсък на „Герена“, ако състоянието му го позволява. Според очевидци пък на треньора Георги Дерменджиев направо му е прилошало от слабата игра на защитата срещу Черно море.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички