Лудогорец ще бъде в четвърта урна за жребия (СХЕМА)


Лудогорец ще бъде в четвърта урна за жребия (СХЕМА)
Снимка: БГНЕС

10070 0

Българският шампион Лудогорец ще бъде в четвърта урна на жребия за групите на Шампионската лига. Тегленето е в четвъртък от 19 ч българско време в Монако. Представители на българския шампион ще бъдат президентът Александър Александров и изпълнителният директор Ангел Петричев.

Десетте победители от плейофите, сред които Лудогорец, ще се присъединят към 22 тима, които вече имат място там.

Всички ще бъдат разпределени в осем групи от по четири отбора. Клубове от една държава не могат да се паднат в една група. Компютър ще разпредели финалните позиции на отборите след жребия.

Преди оставащите плейофи в сряда урните изглеждат по следния начин:

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички