Кой и какво провалиха Лудогорец срещу Сервет? Якуб Пьотровски проговори

Снимка: Ivan Ivanov / LAP.bg

4621 0

Звездата и капитан на Лудогорец - Якуб Пьотровски, не скри разочарованието си от отпадането на отбора от третия по сила европейски клубен турнир.

Какво се случи?

Разградчани напуснаха Лигата на конференциите след поражение с 0:1 от Сервет. Швейцарският тим бе по-съобразителен и грабна победата на "Хювефарма Арена" плейофния реванш помежду им.

Още: Лига на конференциите НА ЖИВО: Резултати и голмайстори - "валят" попадения

Полузащитникът призна, че той и съотборниците му не са успяли да приложат необходимия натиск върху съперника си и това е една от основните причини за провала.

Коментарът на Пьотровски след загубата на Лудогорец от Сервет

Какво спря "орлите"?

"Мисля, че първото полувреме не доминирахме, както сме свикнали да го правим. През второто полувреме наложихме сериозен натиск върху противника, но не успяхме да се разпишем", коментира полякът и продължи.

Още: Брадли Мазику припомни за “Кунг-фу Моци” в тялото на Бърнард Текпетей (ВИДЕО)

"Имахме три възможности, но последният удар ни изневери. Техният вратар се справи също много добре", допълни още Якуб Пьотровски.

Георги Дерменджиев не обвини "грешника" след мача със Сервет, а посочи новите цели на Лудогорец

"Тъжно е, много сме разочаровани": Звезда на Лудогорец съкрушен след отпадането от Сервет