Какво се промени в Лудогорец, за да се стигне до обрат?

Снимка: БГНЕС

1103 0

Големият герой на Лудогорец в невероятната вечер срещу Хофенхайм беше Джоуди Лукоки. Крилото записа един от най-добрите си мачове за отбора и вкара феноменален гол, с който донесе успеха на своя тим. Той беше очевидно щастлив от победата, но в същото време сподели, че "орлите" просто са продължили да играят по начина, по който играха през първото полувреме.

Точно това са били инструкциите на Димитър Димитров, който е вярвал, че "орлите" играят отлично и липсва само гол.

"През първото полувреме губехме с 0:1, но през втората част успяхме да се върнем. На почивката треньорът ни каза да продължим да играем по същия начин, защото нещата през първото полувреме се получаваха. Беше страхотна победа. Винаги е хубаво, когато побеждаваме отбори от Германия като Хофенхайм", категоричен беше Лукоки.

След първите две срещи от групата Лудогорец е на второ място с актив от 4 точки, а лидер е Спортинг (Брага) с 6.