Какво прави Неделев? Тошко избухва - супергол и греда, спряла го от друг шедьовър (ВИДЕО)

Снимка: Alexander Stoyanov / LAP.bg

1779 0

Българският шампион Лудогорец разкъсва последния във временното подреждане в Първа лига. "Орлите" воедха с 4:0 на полувремето, след като Квадво Дуа откри, а Тодор Неделев, Якуб Пьотровски и Бернард Текпетей също се включиха в шоуто.

Българският полузащитник блесна с несъмнено най-красивото попадение в срещата. Бившият футболист на Ботев Пловдив получава все повече игрово време и показва все по-добра форма. А срещу "болярите" вкара изключителен гол.

От около 23-24 метра разстояние той директно прати топката от пряк свободен удар в мрежата на опонента. Изпълнението му бе много технично и попадна право в горния десен ъгъл на вратата на Величков.

Само няколко минути след това пък Тодор Неделев бе близо до още един феноменален гол. Той стреля от границата на наказателното поле с техничен удар с левия крак, но топката се отби от напречната греда. Всичко около мача Етър - Лудогорец от Първа лига (ВИДЕО).