Халф на Лудогорец е сред най-точните подавачи в Шампионската лига


Халф на Лудогорец е сред най-точните подавачи в Шампионската лига

2265 0

Халфът на Лудогорец Абел Анисе е сред най-точните подавачи в Шампионската лига дотук. Той е сбъркал само един пас в мача с Базел, общо от 53 е подал 52 успешни, което е страхотна прецизност.

Това нарежда мадагаскареца на седмо място от всички играчи с повече от 50 подавания в 16-те мача на първия кръг. Процентът на успеваемост на Абел Анисе е 98.

Лудогорец се изкачи с близо 30 места в ранглистата на УЕФА

Единствените двама безгрешни с над 50 подавания са централните защитници Исима-Марин от ПСВ 71 от 71 и Отаменди от Манчестър Сити 52 от 52.

Това постижение е още по-голямo, като се вземе предвид, че халфът на Лудогорец доскоро лекуваше контузия и е съвсем естествено все ощe да не е достигнал най-добрата си форма и кондиция.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички