Гол в добавеното време лиши Лудогорец от точка в Шампионска лига

5432 0

Лудогорец до 19 години започна с драматична загуба участието си в Младежката шампионска лига. "Орлите" допуснаха загуба с 0:1 като гост на Базел, а единственият гол падна в 90-ата минута.

Ако двубоят бе завършил наравно, това щеше да донесе историческа първа точка за тима в турнира, след като при предишното си участие преди две години младежкият тим на Лудогорец допусна по две загуби от Реал Мадрид, Ливърпул и отново Базел.

Срещата премина под превъзходството на домакините, но с Лудогорец се справяше с натиска на съперника, благодарение на добрата игра в защита и навременните спасявания на вратаря Наумов.

В 90-ата минута обаче при поредното центриране пред вратата на Лудогорец Педро Пачеко засече с глава и донесе трите точки на швейцарския тим.