Главен съдия от Словакия ще празнува рождения си ден по време на Сервет Женева - Лудогорец

733 0

В четвъртък (15-и февруари) вечер Лудогорец гостува на Сервет Женева в първи 1/16-финален сблъсък от турнира Лига на конференциите. Двубоят ще стартира в 22:00 ч. (българско време).

От УЕФА вече обявиха имената на реферите от съдийската бригада, която ще ръководи важния мач на "орлите" - петима от шестимата арбитри са от Словакия, а другият - от Италия.

Вместо купон за рожден ден - мач от ЛнК

Главен съдия на Сервет Женева - Лудогорец ще бъде 35-годишният словак Филип Глова, който в деня на двубоя ще навърши 36 години!

Филип Глова

До момента той е свирил 18 мача от европейските клубни турнири (Лига Европа и Лига на конференциите), в които е показал общо 62 жълти и 3 червени картона, отсъждайки и 2 дузпи.

Негови помощници ще са сънародниците му Даниел Полашек и Петер Беднар, докато Мартин Дохол ще бъде четвърти рефер. Италианецът Марко ди Бело пък ще е на системата ВАР, а за нея ще му помага Михал Оченаш.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Няколко проблема за Лудогорец преди гостуването на Сервет Женева, но има и една добра вест!