Футболист на Лудогорец вкара брутален "бразилски" гол за обрат срещу Спартак Варна (ВИДЕО)

Снимка: Ivan Ivanov / LAP.bg

3173 0

Лудогорец успя да осъществи пълен обрат при домакинството си на Спартак Варна от 1/4-финалите за Купата на България.

"Соколите" откриха резултата в Разград в 25-ата минута, а в 37-ата Кайо Видал се отчете с дебютното си попадение в дебютния си мач за "орлите" за 1:1.

15 минути преди края на редовното време, влезлият на смяна Мануел Шоу отбеляза невероятно красив гол за 2:1 - той си овладя топката на около 25 метра фронтално срещу вратата на гостите и нанесе страховит удар, който се отби от горната греда и влетя във вратата на Иван Дичевски в "бразилски" стил!

Голът на Мануел Шоу за 2:1