Дерменджиев недоволен от защитата на Лудогорец

Снимка: Официален сайт на Лудогорец

4242 0

Старши треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев не скри разочарованието си след снощната загуба на неговия тим от литовския Жалгирис. Родният шампион отстъпи като гост с 1:2 в първата среща между двата тима от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Въпреки че откриха резултата още в 18-ата минута чрез Абел Анисе, след почивката разградчани позволиха на домакините да стигнат до пълен обрат след две късни попадения.

„Допуснахме прекалено много грешки в отбрана, както и много празни пространства в защита и това доведе до загубата. Все пак това ни бе първи официален мач след подготовката и затова Лудогорец все още не е напълно готов”, заяви Дерменджиев.

Опитният специалист коментира и ситуацията с капитана и лидер на тима Светослав Дяков, който не взе участие в двубоя. „Дяков не игра, тъй като все още не е възстановен и не е ясно дали ще е готов за реванша в България”.