Дебютант допуска 4 гола, Дерменджиев успокоява: Добър опит за него

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

2757 0

Наставникът на Лудогорец - Георги Дерменджиев, коментира кошмарното поражение за възпитаниците му на "Тича" от Черно море в дербито от 33-ия кръг на Първа лига.

Дерменжиев сподели мнението си

Разградчани бяха разпиляни с 0:4 и изживяха най-тежката си вечер в българския футбол - само седмица след триумфа в шампионата и броени дни след загубената Купа на България

Специалистът беше разочарован от представянето на част от футболистите си и сега се надява още в следващия кръг да покажат съвсем различно лице.

Мнението на Дерменджиев

"Откакто свят светува - футболът се играе на голове. Не мога да позная някои от играчите след допуснати четири гола, но това е футболът.

Ние в предварителните разговори знаехме как ще играе съперникът и как ще ги спрем. Нищо от плануваното обаче не се получи.

Знаехме къде отборът трябва да застане, а топката оставихме на тях. След първия гол нямаше добра организация в играта и след това получихме още голове.

Пепеляшев не допусна грешки. Един такъв мач може да го научи и да придобие повече рутина. Недялков може да играе отляво и отдясно. Сон имаше много минути и сега трябваше да почине.

Трябва да се подобрим за следващия мач, защото иначе ще има горчивина", обясни треньорът.

Ето какво сподели Илиан Илиев след 4:0 над Лудогорец!

Още: Георги Дерменджиев не скри горчивината си и разкри причините за загубата от Ботев Пловдив

Георги Дерменджиев се справя с важен проблем в Лудогорец, знае как да спечелят Купата

"Водата е здраве" - луд купон на играчите на Лудогорец усмихна Дерменджиев (ВИДЕО)