Черен ден за Моци. Ръководството го заплаши с гонене


Черен ден за Моци. Ръководството го заплаши с гонене

1692 0

Козмин Моци и Фабио Ешпиньо са получили последно предупреждение за отстраняване от Лудогорец и са наказани с глоби заради поведението си по време на мача от първенството срещу Литекс (0:1), съобщиха за Агенция „Фокус“ от пресслужбата на клуба от Разград.

Моци е глобен с 10 000 евро, а Ешпиньо с 5 000 евро.

Управителния съвет на Лудогорец е потвърдил доверието си към треньора на отбора Георги Дерменджиев и екипа му.

Всички играчи на Лудогорец, получили жълти картони заради оспорване на съдийски решения, ще бъдат глобени със сериозни суми според вътрешния правилник на Лудогорец.

Отделно БФС го наказа за показването на среден пръст в мача с Литекс с 400 лв.

 

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Златната мина на ЦСКА: Как героят за Купата удвои цената си с два хода?

"Мрежа от детайли" е рубрика на Sportlive.bg, в която разглеждаме интересни щрихи и взаимовръзки от българския...

Най-четени новини

виж всички