Лудогорец разгроми словенци в първата си контрола в Австрия

Снимка: Официален сайт на Лудогорец

2133 0

Лудогорец постигна убедителна победа на старта на контролите в Австрия. Разградчани победиха словенския Триглав с 4:0. Димо Бакалов се разписа на два пъти и вече има шест попадения от началото на контролите. В контрола, изиграна на българска земя, вкара четири гола във вратата на Надежда (Доброславци).

Попадение на Димо Бакалов в 45-ата минута даде аванс на българския шампион. В 50-ата минута Светослав Ковачев, който се появи като резерва получи пас отдясно от Лукоки и направи резултата 2:0. Димо Бакалов реализира втория си гол в мача в 58-ата минута на срещата.

В следващата атака Дан Битон направи резултата 4:0, което се оказа и крайният в мача. Следващата проверка за тима, воден от Стойчо Стоев, е срещу Карабах в събота, 22 юни, от 19:00 часа.

А подробности за първия съперник на Лудогорец в Шампионска лига - вижте в този материал на Sportlive.bg.