Размазаха Локо (Пд) пред боса в последната контрола

447 0

Локомотив (Пловдив) претърпя неприятна загуба в последната си контрола от лагера в Турция. "Черно-белите" бяха разбити с 4:1 от арменския Алашкерт.

Мачът се игра при силен вятър. Лидерът в първенството на Армения реши мача с два гола през първото полувреме. Точен на два пъти беше атакуващият халф Артур Авагян.

След почивката арменците довършиха съперника си, разписвайки се в 48-ата и в последната минута на мача. Локо игра по-добре след почивката и владееше инициативата, но нареди няколко пропуска. Почетното попадение за "смърфовете" реализира Стефан Велев в 65-ата минута.

Локомотив бе без капитана си Мартин Камбуров в този мач. Ветеранът се контузи в двубоя с грузинския Сакхере и изгледа мача от трибуните, където бе и босът на клуба Христо Крушарски.

Равносметката за Локомотив от зимния лагер е три победи, равенство и две загуби.