Локомотив (Пловдив) се похвали с ново попълнение


Локомотив (Пловдив) се похвали с ново попълнение
Снимка: БГНЕС

693 0

Локомотив (Пловдив) се похвали с ново попълнение днес. Това е португалският полузащитник Родригес Тейес Пауло Серджо, който днес подписа договор за 2.5 години със "смърфовете".

22-годишният играч изкара пробен период на "Лаута", по време на който взе участие в две контролни срещи - срещу Оборище и Верея, като е впечатлил треньорското ръководство на тима.

 

Халфът е роден на 30 март 1993 година и започва да се занимава с футбол в школата на Маритимо. След това в продължение на 3 години играе за юношеските формации на португалския гранд Бенфика.

Следва трансфер в испанския Депортиво Ла Коруня. За последно Пауло Серджо се е подвизавал в испанския Компостела, където изиграва 30 мача през миналия сезон.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички