Локо Пд и Славия си поделиха точките в последния си мач за 2016-а

823 0

Локомотив (Пловдив) и Славия завършиха при равенство 1:1 и в последния мач за годината двата тима си поделиха точките.

Отборът на Славия завърши с 10 души, след като защитникът Петко Христов получи два жълти картона в заключителните минути.

Резултатът бе открит в 9-ата минута. Димитър Велковски центрира от ъглов, в наказателно поле Кирил Котев бе оставен непокрит от защитата на Славия и се разписа за 1:0.

В края на полувремето гостите започнаха да атакуват по-смело и това даде резултат. Божидар Васев изравни след силен шут и неумела намеса на Ел Харуби.

В края на втората част младият защитник на столичани Петко Христов на два пъти фаулира Димо Бакалов в 82-ата и 85-ата минути, за което получи два жълти картона. В последната минута от срещата домакините все пак стигнаха до попадение, но то бе отменено заради игра с ръка на Кики.