Феерия на Ивайло Чочев изстреля ЦСКА 1948 на върха в Първа лига

Снимка: Alexander Karamfilov / LAP.bg

1740 0

ЦСКА 1948 постигна солиден успех при визитата си на Локомотив Пловдив с 3:1 в пореден мач от 12-ия кръг на Първа лига.

Над всички в Пловдив беше Ивайло Чочев, който се отчете с два гола и асистенция при успеха над „смърфовете“. Чочев откри резултата в 52-ата минута, а пет след това Преслав Боруков бе намерен с центриране от Бирсент Карагарен и изравни резултата.

В 67-ата обаче Джонатан Перейра беше оставен непокрит в наказателното поле на домакините и с шпагат прати топката във вратата на Локо, за да може шест преди края Джонатан да асистира към Чочев за крайното 3:1ч.

През първото полувреме в самия му край попадение на Георги Русев беше отменено поради засада. Успехът прати ЦСКА 1948 на върха в родния шампионат, като тимът има 26 пункта. Локо Пловдив остана трети с 22 точки.