Задържане от един, шпагат отзад от втори: Фал, прекратил контролата на Левски (ВИДЕО)

Снимка: Levski.bg

7458 0

Носителят на Купата на България Левски не успя да довърши последната си планирана контрола в Дубай. "Сините" губеха от Джохор с 0:1 в резултата, когато в 50-ата минута срещата бе прекратена, като подновяване така и не последва.

Причината за взетото решение мачът да не бъде довършен е прекомерната агресия, с която се отличаваше иначе приятелската среща. Направи впечатление, че малайзийският тим бе ненужно агресивен още от самото начало и провокираше "сините" през повечето време с остри влизания.

Така след като около пет минути след старта на второто полувреме Филип Кръстев бе задържан от един и фаулиран с шпагат отзад от друг, двата отбора се скупчиха около средата на терена. Прелетяха искри и в крайна сметка бе взето решение срещата да бъде прекратена.

Единственото попадение в мача пък падна в 25-ата минута, когато Хуан Мунис успя да пласира топката прецизно в близкия ъгъл. Вижте повече подробности за контролата между Левски и Джохор (ВИДЕО).