Важен играч на Левски изгоря за един мач заради картони

Снимка: Оф. сайт на Левски

1531 0

Халфът на Левски Хали Тиам получи петия си жълт картон при гостуването на Локо (Пд). Сенегалецът бе санкциониран от съдията Станислав Тодоров през първата част и сега му предстои да бъде наказан за един двубой. Така треньорът Славиша Стоянович ще трябва да си прави състава за следващия двубой без него. В петък, 21 септември, Левски приема Витоша Бистрица.

Аймен Белаид пък заслужи четвъртия си жълт картон и ще трябва да внимава с действията си в следващите два мача с Витоша и Атлетик Куклен, за да бъде на линия за дербито с ЦСКА.

ЕДИН ТРЕНЬОР В ПЪРВА ЛИГА СЛОЖИ ВСИЧКИ ДРУГИ В МАЛКОТО СИ ДЖОБЧЕ

Футболистите на Левски бяха нашарени от главния рефер, който им показа 7 предупреждения. Както е известно, в този мач беше спряна серията на "сините" без загуба в първенството през новия сезон и Левски загуби с 0:1.