Уелтън фаулиран в наказателното - дузпа за Левски срещу Айнтрахт не последва заради малшанс (ВИДЕО)

Снимка: Levski.bg

11494 0

Левски губеше на почивката между полувремената срещу Айнтрахт Франкфурт с 0:1. Рандъл Коло Муани изведе "орлите" в плейофа за влизане в груповата фаза на Лигата на конференциите, след като се възползва от асистенция на Марио Гьотце.

Още на старта на втората част обаче футболистите на Николай Костов можеха да получат перфектна възможност за възстановяване на паритета. Това щеше да се случи чрез 11-метров наказателен удар.

Секунди след подновяването на играта Уелтън получи извеждащо подаване в наказателното поле. Той нахлу вътре, влезе в единоборство със съперников футболист, повали го, след което бе фаулиран и пратен на земята.

Нарушение срещу Уелтън имаше, но съдийски сигнал не последва, тъй като преди това бе санкционирана играта на бразилеца. Атакуващият играч на Левски поиска дузпа, но тя правилно не бе отсъдена заради неправомерните му действия.

Следете всичко за плейофа за влизане в групите на Лигата на конференциите Левски - Айнтрахт Франкфурт в SportLive.bg.