Треньорът на Славия: Нервен мач с Левски, беше 50 на 50


Треньорът на Славия: Нервен мач с Левски, беше 50 на 50
Снимка: Yulian Todorov/ LAP.bg

1869 0

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич говори след победата над Левски на старта на сезона в Първа лига. Неговите възпитаници постигнаха обрат насред "Герена", за да тръгнат с победа в новата кампания. Според Загорчич играта не е била толкова качествена, но той е останал доволен от характера на своите играчи.

"Целият мач беше нервен. Не толкова качествена игра, но съм доволен от това, което показахме като желание и характер. Успяхме да изравним резултата, а след това да вкараме и втори гол и да спечелим мача.

Чак да сме доминирали не бих казал. Мачът беше 50 на 50. Ние обаче направихме по-опасни атаки. Липсват ни още 2-3 души, за да има по-голяма конкуренция в отбора", заяви Златомир Загорчич.

А какво каза Живко Миланов след загубата на Левски - четете ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички