Тонев: Трябва да се концентрираме върху приходите


Тонев: Трябва да се концентрираме върху приходите

1343 0

Председателят на УС на Левски Иво Тонев коментира, че клубът е в това положение, тъй като няма никакви приходи или спонсори. Поради това не могат да бъдат платени и заплатите за януари и февруари.

Ако Левски вземе лиценз, Тонев ще предложи клуба да сформира бюджета си на база приходи, а не разходи, въпреки че няма план за финансиране. Според него за година-две Левски ще изчисти дълговете и ще излезе на 0.

"Акумулираме дългове, които скоро отново ще са проблем. И пак ще се стигне до кампания, или ще говорим за разсрочвания, нови заеми. Не може да имаш бюджет от осем милиона, а да имаш приход от три. УС счита, че Левски не бива да върви по този път", коментира Тонев. 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички