Тежки съперници чакат Левски и Ботев в трети кръг на ЛЕ


Тежки съперници чакат Левски и Ботев в трети кръг на ЛЕ
Снимка: БГНЕС

2065 0

Отборът на Левски може да се изправи срещу датския гранд Брьондби в третия квалификационен кръг на Лига Европа, ако успее да отстрани Хайдук Сплит, стана ясно след тегленето на жребия в Нион.

"Сините" загубиха вчера първата среща в Хърватия с 0:1 и ще се опитат да обърнат на реванша в София следващия четвъртък, а ако успеят да го сторят, те ще се изправят срещу победителя от двойката Брьондби - ВПС (Финландия).

Първата среща в Дания завърши с победи 2:0 за домакините.

Левски или Хайдук ще бъдат гости в първия мач от третия кръг на 27 юли и ще домакинстват на реванша седмица по-късно.

Тежък съперник очаква и другият ни участник в турнира Ботев Пловдив. Ако "канарчетата" се справят Бейтар Йерусалим, след като направиха равенство 1:1 в Израел миналата вечер, то те ще срещнат португалския Маритимо.

При евентуално достигане до третия кръг, Ботев ще гостува в Португалия в първия мач, след което ще приема реванша.

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички