Синът на Христо Йовов се разписа при съботния разгром на Левски над ЦСКА (ВИДЕО)

Снимка: колаж: SportLive.bg; снимки: Facebook

3664 0

Левски спечели с 4:1 Вечното дерби с ЦСКА при 14-годишните в събота. По-рано днес се проведе срещата между "сини" и "червени" от 14-ия кръг на Столичното първенство.

Йовов ще се гордее със синовете си

Сред героите за победителите бе и по-малкият син на легендата Христо Йовов - Мариян. Той изведе съотборниците си напред в резултата още в 6-ата минута, а до края на първата част паднаха още три гола - на Владимир Речев в 22-ата, Явор Кръстев в 32-ата и Денислав Костов в 39-ата минута.

С победата воденият от треньора Георги Коруджиев отбор увеличи разликата на върха на 14 точки. „Сините“ са на първо място в класирането с актив от 39 точки пред Славия и Септември с по 25.

Миналата седмица се изиграха още две подобни срещи, но в Панчарево. В елитната група до 15 години "сините" се наложиха с класическото 3:0, а при една година по-големите - ЦСКА разгроми с 5:1.

Още: Какво е състоянието на Фабио Лима и трябва ли Левски да се притеснява? Николай Костов отговори

Билал Бари се завърна с гол за Левски при победа на "сините" срещу Спортист Своге (ВИДЕО)

"Синя" радост на "Герена"! Билал Бари вкара, а феновете на Левски запяха (ВИДЕО)