Само Левски има оферта за Николай Михайлов, но защо вратарят се мотае?


Само Левски има оферта за Николай Михайлов, но защо вратарят се мотае?
Снимка: БГНЕС

1707 0

Левски все още не може да финализира привличането на бившия национален страж Николай Михайлов, информира вестник "Тема Спорт". До момента вратарят не е дал отговор на "сините" и трансферът изглежда обречен.

Първоначално двете страни се бяха разбрали за изчаквателен период, в който синът на президента на БФС Борислав Михайлов да си потърси отбор от чужбина. До момента обаче към него няма никакви оферти и единствената реална е тази на 26-кратния български шампион.

Според слуховете от "Герена", Михайлов може да влезе в телевизионен риалити формат в края на септември, в който може да заработи солидна сума, като това било причината да игнорира, поне за момента, предложението от страна на собственика на Левски Спас Русев.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички