Прохазка с проблеми преди финала


Прохазка с проблеми преди финала
Снимка: Иван Йочев

969 0

Отборът на Левски проведе възстановително занимание след успеха с 1:0 в гостуването на Локомотив Пловдив.

"Сините" излязоха за своята тренировка на помощното игрище на стадион "Георги Аспарухов" в 10:00 часа, като титулярите от срещата на "Лаута" бяха подложени на бегови упражнения и стречинг, докато играчите, които не играха в мача проведоха пълноценна подготовка.

На облекчен режим се готвеше Валери Домовчийски, а на процедури в тунела бе подложен Роман Прохазка, който има оплаквания след двубоя в Пловдив.

Заниманието на основната група започна с комбинация от кондиционни упражнения, които преляха в такива с топка.

Бяха упражнени дрибъла и резкия старт на футболистите, а след това те участваха в квадрати и игри на малки вратички, чиято цел бе да се тренират бързината и точността при паса.

Утре тимът ще тренира отново в 10:00 часа на "Герена".

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Новият съюз: Как Мъри Стоилов и Валтер Папазки завъртяха трансферната въртележка в ЦСКА

Ръководството на Гьозтепе е готово да продаде на ЦСКА халфа Ралдни Гомеш, съобщават турските медии. На този...

Най-четени новини

виж всички