Пред погледа на Георги Тодоров юношите на Левски разгромиха ЦСКА

Снимка: Официален сайт на Левски

1720 0

Юношите на Левски до 19 години победиха с 3:0 ЦСКА-София в Елитната група в тази възраст. Мачът от 7-ия кръг на надпреварата се игра на Терен №2 на комплекс „Георги Аспарухов“.

Два гола за класическата победа отбеляза Димитър Иванов в 14-та и 19-та минути, а Стелиън Георгиев бе точен в 84-та минута.

Успехът е пети за втория тим на "сините", който продължава да е лидер в първенството с актив от 19 точки, като все още няма поражение. Загубата пък е трета за играчите на Добромир Митов, които имат едва пет мача.

На трибуните имаше и присъствие на доста популярни личности от родния футбол - Цанко Цветанов, Валери Божинов, Живко Миланов, Асен Букарев, треньорът на Левски Георги Тодоров.