По 50 бона в „Левски“ при титла

Снимка: levski.bg

1210 0

Футболистите на „Левски“ ще получат премии от 50 000 лева, ако спечелят титлата в „А“ група през новия сезон, пише „Тема спорт“. Сумата е обещана от новото ръководство на „сините“.

Тъй като клубът се намира в тежко финансово положение, бонуси ще бъдат раздавани при победи само над четири отбора. Очаквано, сред тях попада шампионът на страната Лудогорец. Останалите три тима са представителите ни в Лига Европа – „Черно море“, Литекс и Берое.

Премии са обещани и при триумф с Купата на България. При успех всеки играч ще получи по 20 000 лева. За Суперкупата на странната обаче нищо не се споменава.

През този сезон „Левски“ беше близо до спечелване на Купата. „Сините“ играха финал, в който обаче отстъпиха на „Черно море“ след продължения.