Мицански се развихри срещу лидера във Втора лига

Снимка: Официален сайт на Левски

847 0

"Левски" победи Септември (София) с 2:0 в контролна среща на стадион "Георги Аспарухов". Нападателят на "сините" Илиян Мицански, който трудно намира титулярно място в тима отбеляза и двата гола.

Очаквано "Левски" владееше инициативата през целия двубой, а лидерът във Втора лига така и не намери път към вратата на Чворович.

Мицански с глава откри резултата още в 4' след центриране на Сандберг. До края на първата част столичани имаха няколко добри положения като Мицански изпусна 5 минути преди края му да удвои резултата. В 50-ата минута Мицански се разписа за втори път в мача, след като Роман Прохазка преодоля защитата на Септември и му подаде. В срещата взеха участие и юноши на клуба като добро впечатления нарави Илия Юруков.

Следващата седмица в неделя "Левски" гостува на Монтана в Ловеч.