"Лош терен, бърза топка" и още: Лима разказа през какво е минал Левски в Пазарджик

Снимка: Aleksandar Karamfilov / LAP.bg

1822 0

Зимното попълнение Фабио Лима се превърна в "Играч на мача" при успеха на Левски над Хебър с 1:0 в 23-ия кръг на Първа лига. Бразилецът се разписа във втори последователен мач, а попадението му ще се помни дълго.

Лима вкарва във втори пореден мач

Новодошлият не пропусна да благодари на Бог, а след това подчерта, че със съотборниците му са били готови за подобен развой на двубоя. Лима заслужи и комплиментите на Николай Костов на по-късен етап, а интервюто му завърши с реплика на български - "само Левски".

Коментарът на Лима

"Благодаря на Господ за това, което се случи днес. За възможността, която се отдаде. Работихме здраво през седмицата - разузнахме много добре противника и накрая ни се получи.

В началото се затруднихме заради лошия терен, а топката вървеше добре. Имаше какво да си кажем на почивката. След това бяхме добре адаптирани.

Атакувахме само през едната посока след почивката. Концентрирахме се на това, за което се бяхме подготвяли.

Това ли беше най-красивият ми гол? Имал съм и други подобни. Продължаваме да работим здраво, дано феновете измислят някоя песен за мен. Работя по българския, “Само Левски", обясни новото попълнение.

Вижте изумителното попадение на Лима срещу Хебър!

Още: Поправката е взета! Фамозен гол на Лима, а Левски е безгрешен в 5 поредни мача (ВИДЕО)