Левски ще преговаря за Илиян Стефанов след 31 август, 6-цифрена сума може да влезе в "синята" каса?

Снимка: Фейсбук страница ПФК ЛЕВСКИ / PFC LEVSKI

4465 0

Ръководството на Левски ще стартира преговори с клуб от Израел за евентуалната продажба на атакуващия халф Илиян Стефанов след мача-реванш срещу Айнтрахт Франкфурт, пише "Тема Спорт".

*Първата среща в София завърши 1:1, а вторият сблъсък е насрочен за идния четвъртък (31-ви август, 21:30 часа).

Според изданието, от Макаби Нетаня проявяват силен интерес към 24-годишния футболист и дори вече са отправили оферта за правата му, която е в размер на около 300 000 евро!

Трансферният пазар в Израел и в България е отворен до 7-и септември и най-вероятно Левски ще приеме предложението, ако самият Стефанов пожелае да напусне Първа лига.

*През настоящия сезон 2023/24 полузащитникът не е титуляр в състава на Николай Костов и е записал само 129 игрови минути, които са били разпределени в 6 мача (1 гол срещу Локомотив София).

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Не с пари: Ботев Пловдив изкушил Ивелин Попов да напусне "Герена" с едно предложение